O mně


Zdravím, jmenuju se Tomáš a letos (2018) mi bude 29 let. Bydlím kousek od Brna, ale vše důležité v mém životě se stalo právě tam. Vystudoval jsem informatiku na MU, ale zlatá vysokoškolská léta už skončila a tak pracuju v NetSuite jako databázový specialista. Umím (snad) obstojně anglicky a dodnes mě mrzí, že jsem ještě na gymplu nešel do francouzštiny. Latinu a němčinu jsem totiž zapomněl takřka v den své maturity a zatím jsem je nepotřeboval použít.

Kromě cestování a poznávání nových míst miluju fotbal a obecně vlastně všechny sporty. Jako malej jsem cestování nesnášel a jediná možnost, jak to se mnou naši mohli vydržet bylo, když mi do ruky strčili Fruiko. Díky své ženě však všechna nynější dobrodružství dostála úplně jinému významu a my se nemůžeme dočkat, až zase někam vyrazíme. Mezi moje sny patří navštívit Japonsko, Austrálii, nebo Vietnam. Tento blog jsem vytvořil pro všechny, kteří se vydají cestovat do zahraničí stejným způsobem, jako my. 

U každé cesty se snažím shrnout důležité poznatky a zkušenosti v cizích státech, které vám pomohou se na neznámých místech lépe orientovat. Nebýt mé ženy, nikdy bych se do takových věcí nepouštěl, nyní však ničeho nelituju a pyšním se tím, co všechno jsme procestovali. Blog píšu jako Brňák, nedivte se tedy, když spatříte sem tam nějaký nespisovný nebo nesrozumitelný slovo. Enjoy!


Žádné komentáře:

Okomentovat